drukarki3d@cadmech.pl 71 797 52 83

Dystrubutorem drukarek 3D Systems w Polsce jest Cad-Mech - dystrybutor drukarek 3D

Menu Mobile menu
Wiodący producent drukarek 3D

Jaką drukarkę wybrać?

Nie wiesz jaką drukarkę wybrać? Potrzebujesz pomocy przy wyborze materiału budulcowego? Skontaktuj się z nami a pomożemy dobrać odpowiednie urządzenie i materiały do Twoich potrzeb. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Chcesz coś wydrukować?

Skorzystaj z profesjonalnych usług druku 3D. Pomożemy wybrać odpowiednią technologię i wycenimy Twój projekt, doradzając użycie najlepszego materiału dla Twojego modelu. Kliknij tu i dowiedz się więcej o naszej ofercie druku 3D. Oferujemy również usługi skanowania 3D.

Drukarki 3D

Drukarki do metalu

Drukarki pracują w technologii DMP, czyli spiekania proszków metali. Urządzenia są zazwyczaj wykorzystywane do drukowania małych, złożonych części metalowych.

Drukarki do metalu Zobacz wszystkie

Drukarki SLA

Drukarki SLA oferują zastosowanie szerokiej gamy materiałów różniących się trwałością, wytrzymałością, odpornością na uderzenia oraz kolorem.

Drukarki SLA Zobacz wszystkie

Drukarki SLS

Technologia SLS zapewnia funkcjonalne i precyzyjne wyroby termoplastyczne, dzięki selektywnemu spiekaniu laserowemu. Z urządzeń korzysta często przemysł i medycyna.

Drukarki SLS Zobacz wszystkie

Drukarki polimerowe

Drukarki polimerowe pozwalają na wydruk wysokiej jakości plastikowych modeli. Ich niewątpliwą zaletą jest to, iż są stabilne, odporne na wysoką temperaturę oraz wodoszczelne.

Drukarki polimerowe Zobacz wszystkie

Drukarki woskowe

Drukarki woskowe pozwalają na tworzenie modeli o gładkiej powierzchni. Dzięki precyzyjnej pracy, drukarki używane są do wydruków biżuterii czy urządzeń medycznych z mikrodetalami.

Drukarki woskowe Zobacz wszystkie

Drukarki stomatologiczne

To drukarki przeznaczone dla stomatologów i protetyków, które służą najczęściej do odlewnictwa i wytwarzania części użytkowych. Materiały są wytrzymałe i odporne na temperatury.

Drukarki stomatologiczne Zobacz wszystkie

Drukarki 3D kolorowe

Technologia opiera się na zespalaniu materiału proszkowego przy użyciu strumieniowo dozowanej cieczy zespalającej. Istnieje możliwość wydruków monochromatycznych, jak i kolorowych.

Drukarki 3D kolorowe Zobacz wszystkie

Drukarki biurowe 3D

To niewielkie drukarki 3D na potrzeby zarówno odlewnictwa, jak i prototypowania. Istnieje również możliwość druku w trzech kolorach. Drukarki idealne do domowego użytku lub do niewielkich firm.

Drukarki biurowe 3D Zobacz wszystkie

Potrzebujesz wydruku 3D?

Oferujemy Państwu usługi druku 3D na profesjonalnych drukarkach firmy 3D Systems. Doradzimy jaką metodę wybrać przy wydruku konkretnego modelu i za darmo wycenimy koszt usługi. Zdaj się na nasze wieloletnie doświadczenie!