drukarki3d@cadmech.pl 71 797 52 83

Dystrubutorem drukarek 3D Systems w Polsce jest Cad-Mech - dystrybutor drukarek 3D

Menu Mobile menu

O nas

Firma CAD-MECH w sprzedaży drukarek 3D reprezentuje firmę 3D Systems

Firma Cad-Mech Sp. z o. o. jest biurem projektowym maszyn i urzadzeń mechanicznych . Oferujemy drukarki 3D i skanery 3D, posiadamy również własne drukarki 3D i skanery 3D w naszym dziale Szybkiego Prototypowania.

 

Amerykańska firma 3D Systems jest największym producentem wysoce zaawansowanych technologicznie systemów do drukowania przestrzennego. 3D Systems jest korporacją mającą obecnie dostępnych najwięcej technologii w zakresie drukowania 3D. 

3D Systems posiada w swojej ofercie:

 

Urządzenia 3D Systems umożliwiają generowanie precyzyjnych modeli, funkcjonalnych prototypów, modeli odniesienia przy produkcji narzędzi i produktów końcowych. Wieloletnie doświadczenie firmy 3D Systems w zakresie nowoczesnych technologii szybkiego prototypowania zaowocowało stworzeniem nowej serii drukarek 3D ProJet 3500/3510, działających w oparciu o technologię Multi Jet Printing (MJP).

Addytywne nanoszenie warstw oraz wykorzystanie systemu dwumateriałowego (materiał budulcowy oraz podporowy) pozwala na tworzenie modeli o bardzo skomplikowanych kształtach i geometrii oraz złożeń ruchomych. Modele w tej technologii mogą odwzorować detale w najdrobniejszych szczegółach. Metoda bardzo ceniona przez modelarzy. W drukarkach proszkowych z serii ProJet x60 wykorzystujemy do wydruków proszek spajany lepiszczem. Technologia ta jest jedną z najtańszych metod drukowania 3d, koszt wydruku 1 cm3 to 0,5 do 0,8 zł. Możliwe są też wydruki kolorowe w bogatej gamie barw. 

W naszej ofercie znajdują się również produkcyjne drukarki 3D drukujące w technologiach SLS i SLA.

Stereolitografia - SLA - metoda spiekania żywic akrylowych za pomocą lasera. Najstarsza technologia druku 3D i jedna z najbardziej cenionych technologii. Wydruki chcarakteryzują się dużą wytrzymałością oraz bardzo gładką powiechnią.

SLS - Selektywne spajanie proszków poliamidowych to najbardziej popularna metoda wydruków 3D i mająca zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Modele są bardzo wytrzymałe mechanicznie i temperaturowo. 

Firma 3D Systems produkuje również małe drukarki 3D w technologii Plastic Jet Printing (technologia zbliżona do FDM), którą również posiadamy w swojej ofercie.

Małe drukarki 3D drukujące w technologii PJP z materiałów ABS i PLA

W ofercie naszej firmy mamy również skanery 3D niemieckiego producenta BREUCKMANN.

Od ponad dwóch dekad niemiecka firma Breuckmann pełni kluczową rolę w tworzeniu skanerów 3D i optymalizacji pomiarów 3D. Firma Breuckmann jest pionierem innowacji i liderem rozwoju przemysłu cyfrowego skanowania 3D i systemów pomiarowych opartych na systemach optycznych. Skanery 3D firmy Breuckmann charakteryzują się najwyższą rozdzielczością i dokładnością, pozwalają na szybkie cyfrowe odwzorowanie posiadanych fizycznych trójwymiarowych modeli oraz rzetelną analizą danych.

Więcej o skanerach 3D na naszej drugiej stronie www.skanerybreuckmann.pl